SONOFF φορτιστής τοίχου PS10UA050K2000EU, USB, 5V/2A, 10W, λευκός
Εξοικονομείτε:
Μεγάλη διαθεσιμότητα - Υπάρχουν περισσότερα απο 10 στην αποθήκη μας
Παράδοση 2 έως 4 ημέρες
Κωδικός προϊόντος: DAT-PS10UA050K2000EU
Διαθέτει USB θύρα εξόδου και είναι ιδανικός για συσκευές με τροφοδοσία USB 5V, όπως smart κάμερες, smart hubs κ.α.
-1 θύρα εξόδου USB
-ιδανικός για συσκευές με τροφοδοσία USB 5V
-από ενισχυμένο υλικό, ανθεκτικό στις πτώσεις
-πολλαπλές προστασίες
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Input: 100-240V ~ 50/60Hz, 0.35A Max
Output: 5V/2000mA, 10W
Υλικό: PC V0
Διαστάσεις: 40.5 x 34.5 x 21mm