POWERTECH UPS Line Interactive PT-950C, 950VA/570W, 4x schuko
Εξοικονομείτε:
Μεγάλη διαθεσιμότητα - Υπάρχουν περισσότερα απο 10 στην αποθήκη μας
Παράδοση 2 έως 4 ημέρες
Κωδικός προϊόντος: DAT-PT-950C
Προστατεύστε τον υπολογιστή και τις εργασίες σας.
- Τεχνολογία AVR (Automatic Voltage Regulation) για ομαλή παροχή τάσης
- Αυτόματη επανεκκίνηση κατά την επαναφορά του εναλλασσόμενου ρεύματος
- Με έξοδο καθαρή ημιτονική κυματομορφή
- Λειτουργία άμεσης εκκίνησης (cold start) χωρίς ρεύμα
- Off-mode φόρτιση
- Μικρό μέγεθος και δυνατότητα τοποθέτησης στον τοίχο
Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
Χωρητικότητα: 950VA / 570W max
Τάση εισόδου: 220/230/240 VAC 50/60Hz
Τάση εξόδου (Batt. mode): 220/230/240VAC ± 10%
Χρόνος μεταγωγής: 2 - 6ms, 10ms max
Κυματομορφή: καθαρή ημιτονοειδής
Backup time: έως 10mins (120w load)
Τύπος μπαταρίας: 12V / 5Ah
Χρόνος φόρτισης: 4-6 ώρες (στο 90% της χωρητικότητας)
Έξοδοι UPS: 4x schuko
Επίπεδο θορύβου: <40dB
Διαστάσεις: 245 x 163 x 90mm