YSD τροφοδοτικό DC 100WUGP-12, 12VDC, 100W, 8.3A, IP20, dimmable
Εξοικονομείτε:
Προλάβετε! - Απομένουν 9 διαθέσιμα τεμάχια
Παράδοση 2 έως 4 ημέρες
Κωδικός προϊόντος: DAT-YSD-100WUGP-12
Κατασκευάζονται από ποιοτικά υλικά, με σύγχρονες μεθόδους και αυστηρά κριτήρια ποιοτικού ελέγχου.
-προστασία από βραχυκύκλωμα, υπερφόρτιση, υπέρταση & υπερθέρμανση
-υψηλής ποιότητας κατασκευή
-dimmable
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Output voltage: 12VDC
Output voltage range: 12VDC±0.3VDC
Output current: Max 8.3A
Output power: Max 100W
Output power range: 0~100W
Dimming range: 0-100%, dimming depth: Max 1%
Ripple & noise: <200mV
PWM frequency: 3500Hz
Dimming interface: TRIAC/0-10/1-10V/10V PWM/Resistance dim
Input voltage: 100-277Vac
Frequency: 50/60Hz
Input ?urrent: 1.17~0.42A
Power factor: PF>0.95/230Vac, at full load
THD: <10% at 230Vac, at full load
Efficiency: 90%
Inrush current: Cold start 50A at 230Vac
Control surge capability: L-N:2KV
Leakage current: Max.0.5mA
Size: 273 x 43 x 23mm